O firmie

header_new_3

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GROMEN powstało w 1994 roku. W pierwszej fazie działalności firma zajmowała się wyłącznie importem słonecznika prażonego SZOTYI ograniczając się do jednej gramatury 50g. Był to import na małą skalę, który jednak rozwinął się w błyskawicznym tempie. Następnym etapem rozwoju było zatrudnienie pracowników i rozszerzenie oferty handlowej o nowe produkty importowane z Węgier: soki i nektary, kukurydza konserwowa, papryka, peperoni itp.

Obecnie zatrudniamy kilkunastu pracowników, rozszerzając pole działania na teren całego kraju. Jako pierwsi wprowadziliśmy słonecznik smakowy, który na rynku cieszy się rosnącym powodzeniem. Nasze produkty wystawialiśmy na targach żywności Victus w Bolesławcu oraz Gerlitz, gdzie zdobyły uznanie jurorów oraz konsumentów.

Przedsiębiorstwo wielobranżowe GROMEN to oficjalny przedstawiciel firmy MAGA BT – Węgry na Polskę. Oferujemy wyśmienite produkty znane w kraju oraz za granicą, w tym m.in.:

Prażony słonecznik węgierski SZOTYI w szerokim asortymencie
Prażony słonecznik hiszpański DAKOTA
Ziarno kukurydzy do prażenia – TopPop
Prażoną kukurydzę X-corn
Musztardę czeską

i wiele innych.

Wyroby naszej firmy są obecne na polskim rynku od kilku lat i cieszą się wciąż rosnącym powodzeniem. Atuty, które zapewniły nam wejście na rynek to jakość, smak, cena oraz solidna obsługa klienta.

Mając na uwadze zwiększone zapotrzebowanie na nasze towary uruchomiliśmy dodatkowe linie produkcyjne, które pozwalają nam zwiększyć ilość odbiorców i zapewnić im ciągłość dostaw. Byłoby nam niezmiernie miło gdybyście Państwo dołączyli do grona naszych stałych odbiorców.

Warunki sprzedaży:

Dostawy realizujemy własnym transportem
Możliwość negocjacji cen
Wysokie upusty w zależności od wielkości i częstotliwości zakupu
Płatność przelewem lub gotówką

Zapraszamy do współpracy
Zarząd GROMEN GROUP